Rezervace

X

Bylo to fajn, ale asi toho bylo dost.

Bohužel vás musíme informovat o skutečnosti, že se společnost AVÍZO, a.s., jakožto provozovatel Squash centra Poruba a dlouholetý (skoro 30 let) vlastník budov na Slavíkově ulici, rozhodla své budovy prodat. Jak možná víte, budovy nejsou v nejlepším stavu a dříve, nebo později (spíše dříve) budou vyžadovat rekonstrukci s cenovkou vyšších miliónů korun. A takovými prostředky bohužel nedisponujeme.

Podařilo se nám tedy najít kupce, který celkovou, cca roční, rekonstrukcí promění budovy v kancelářské domy. Budou zde "Áčkové" kanceláře, open space, restaurace apod. Začátek rekonstrukce je plánovan na prosinec tohoto roku. Squash už se nám tedy neoplatí otevřít. Po 25 letech provozu.

Budete-li mít zájem o nějaké squashové nebo badmintonové vybavení, nebo máte jiný dotaz, napište nám na info@squashporuba.cz.

Děkujeme za krásné roky, za zážitky a za zkušenosti, které jsme ve sportovním odvětví díky vám nabrali. Vzpomínejte na nás i na předchozí provozovatele v dobrém, tak jako my budeme vzpomínat na vás.

Děkujeme a sportu zdar!

Váš Squash centrum Poruba tým

PS: www.avizo.cz stále šlape! Myslíme, že v blízké budoucnosti o něm budete slýchat častěji.