• Pavla Večerková                                                                          REZERVACE

    e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
    telefon: 775 448 110
    cena - 110 Kč


Již od mala mám ke sportu blízko, začínala jsem s volejbalem, který mne doprovázel až na střední školu, následně jsem našla zalíbení ve fitness, kterému se věnuji už dlouho. Mým cílem je propojení pohybu se zdravým životním stylem, tudíž jsem absolvovala jak kurz fitness trenéra, tak výživového poradenství, jelikož obě věci se vzájemně doplňují a jedna bez druhé by nemohla fungovat. Naučila jsem se, jak zdravě cvičit a chtěla bych tímto svoje znalosti přenést do kruhového tréninku, ve kterém se kloubí jak posilování, tak formování těla, v kombinaci s úpravou jídelníčku i redukce hmotnosti. Mohu pomoci se sestavením jídelníčku, co zařadit, čemu se naopak vyvarovat, jakou suplementaci zvolit.

Kruhový trénink

Důraz při cvičení kladu na kvalitu provedeného cviku, dýchání a zapojení hlubokého stabilizačního systému, který je nepostradatelný při jakémkoliv druhu cvičení. Důležitá je i pravidelnost ve cvičení a být srozuměn s tím, že výsledky nejsou vidět za týden. Vyplatí se vydržet, on ten výsledek pak stojí za to a vaše tělo vám poděkuje. Není nic lepšího, než odejít z tréninku, když jsme do něj vložili maximum a vyčistili si u něj hlavu.

Jako maminka malé holčičky i já si prošla bojem s nadváhou a po porodu začala ještě s větší chutí měnit to, co bylo třeba napravit. Cvičení vděčím za to, že se cítím lépe než kdykoliv před tím. Mé kruhové tréninky jsou cíleny především na ženy, které chtějí změnit dosavadní postavu, se kterou nejsou spokojeny, ale i na ty, které si chtějí zlepšit fyzičku a jednoduše se cítit lépe ve svém těle a neustále se zlepšovat.

Jsem držitelkou osvědčení o rekvalifikaci Fitness instruktora a certifikátu o absolvování kurzu Poradce pro výživu a suplementaci.